+38 050 356-12-54, +38 068 336-87-17, +38 063 509-08-80, E-mail: oltek-ing@ukr.net
 • Рус
 • Укр

ПРОКАТ И ПРОДАЖА ЭЛЕКТРОИНСТРУМЕНТОВ

ПРОКАТ И ПРОДАЖА ЭЛЕКТРОИНСТРУМЕНТА

ОФИЦИАЛЬНЫЙ ДИЛЕР ООО "Роберт Бош Лтд"

Лобзик BOSCH GST 90 BE Professional 060158F001

Нет в наличии
Наименование Лобзик BOSCH GST 90 BE Professional 060158F001
Стоимость инструмента, грн
Стоимость залога базовая, грн
Стоимость проката в сутки, грн
Стоимость проката ≥ 2 дней, грн.
Стоимость проката ≥ 5 дней, за сутки, грн.
Стоимость проката ≥ 10 дней, за сутки, грн.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Без рейтингу)
Загрузка...
3010 грн.

Продажа Лобзик BOSCH GST 90 BE Professional

Главные преимущества инструмента
• Надежный партнер для ежедневного применения.
• Высокий комфорт благодаря системе Bosch SDS и простой смене пилильного полотна без инструментов.
• Мощный двигатель на 650 Вт для гарантии быстрой работы.
• Улучшенная система смены полотна для высокой точности резки.
• Стойкая к изгибу стальная опорная плита.
• совершенный плавный ход во время пиления – лучший результат работы и длительная работа без усталости.
• Четырехступенчатый маятниковый ход для чистой резки.
• Функция регулировки электронной системы для выбора оптимального режима обработки материала.
• Функция обдува, благодаря которой обеспечивается хорошая видимость. Если работает пылеотвод, эту функцию можно отключить.

Технические характеристики
Потребляемая мощность 650 Вт
Число ходов холостого хода, в мин 500 – 3100
Ход пилки, мм 26
Maкс толщина материала дерево/алюминий/сталь, мм 90 / 20 / 10
Вес, кг 2,6

Kомплект поставки
Номер по каталогу: 060158F001
• 1 пильных полотна
• Шестигранный торцовый ключ SW 5 № ET 1 907 950 006
• Защита от сколов № ET 2 601 016 065
• Набор для пылеудаления № ET 1 619 P07 167

Страна-производитель Лобзик BOSCH GST 90 BE Professional — Китай

 

Скачать руководство в формате PDF Полезная информация

Отзывы

 1. Працював в столярці поки не отримав серйозну травму ока. Раніше у нас в цеху були якісні лобзики. Не так давно начальник придбав електролобзик Bosch GST 90 BE з безкоштовною гарантією на ремонт три роки. Він одразу всім сподобався і працювати стало зручно, легко і приємно.

  У даного електролобзика шнур дуже довгий і м’який і зручно використовувати не включаючи перенесення. Так як ми часто працювали на морозі шнур не гнеться, не ламається, не тріскається, а залишається як і раніше таким же м’яким. У цьому інструменті заміна пилки відбувається двома пальцями не потрібні ніякі ключики.

  Зручно поміщається в руці як — ніби завжди ним користувався. При включенні електролобзика він набирає свої оберти поступово, а ніяк на дешевих і застарілих інструментах, що дуже зручно в цілях безпеки. Коли пиляєш даним інструментом відбувається обдув пилки і тирсу розлітаються в сторони і не потрапляють в очі, що дуже зручно працювати з таким інструментом не одягаючи окуляри.

  У даного інструменту є чотири швидкості перемикання: низька, середня, висока і швидка. Я цим інструментом часто пиляю під кутом переставляючи підошву під потрібний мені градус. З електролобзиком можна випилювати що завгодно, люди б все віддали за такий інструмент в ті часи, коли техніка не мала високого розвитку.

 2. Чи не давно допомагав робити ремонт і мені довелося зіткнутися з таким приладом як електролобзик фірми Bosch. Відразу скажу вам річ ​​дуже крута, за допомогою цього лобзика випиляти можна що завгодно. Зручно змінюється пилка в інструменті не потрібно ні яких додаткових зусиль легко дістається і замінюється.

  Фірма Bosch — це Німецька фірма знаменита своєю якістю і надійністю. На електролобзик Bosch GST 90 BE дається гарантія 3 роки.
  Хоч я і користувався електролобзиком в перше, у мене не виникало будь-яких труднощів, зручна ручка, кнопка включення так само зручно розташована на великий палець, довгий шнур у цього інструменту. Працювати їм було зручно і приємно, всім раджу річ, яка потрібна в побуті.

 3. Електролобзик Bosch GST 90 BE, у кого є така техніка можна просто позаздрити, що говорити Bosch як завжди на висоті — виконаний лобзик просто чудово: міцний пластиковий корпус з прогумованою рукояткою і металевою підошвою. Деталі всі виконані якісно на вищому рівні він пиляє все дерево, дсп, метал, пластик і т. Д. Лобзик забезпечений SDS системою швидкої заміни полотен (важіль просто відводиш в бік і полотно знімається), регулятором швидкості пила залежно від матеріалу, чотири положення маятникового ходу для акуратного різу, система здуву тирси (можлива її відключення при необхідності), прозорий захист навколо полотна. У підошви лобзика регулюється кут пропила від 35 до 90 градусів і регулюється спеціальним шестигранником йде в комплекті. Потужність двигуна лобзика состовляет 650 Вт цієї потужності достатньо пропиляти навіть товсті матеріали навіть без потер в швидкості обробки. Частота ходу від 500-3100 оборотів в хвилину, глибина різання дерева 90 мм, металу 10 мм. Загальна вага лобзика 2.6 кг. Крім звичайної гарантії можна оформити сервісне обслуговування на Офіційний сайт Bosch до 36 місяців. Загалом покупкою я задоволений апарат класний!

Оставить отзыв

© ФОП Совайло А.В. - Весь матеріал на сайті авторський. При використанні, посилання на сайт www.oltek.net.ua обов'язкове!