+38 050 356-12-54, +38 068 336-87-17, +38 063 509-08-80, E-mail: oltek-ing@ukr.net

ПРОКАТ І ПРОДАЖ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТІВ

ПРОКАТ І ПРОДАЖ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТІВ

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР ТОВ "Роберт Бош Лтд"

Типові помилки при ремонті

Пропонуємо Вашій увазі найпоширеніші помилки при ремонті, про які ви будете потім шкодувати:

Головне
– за допомогою дозіметра треба поміряти зовнішнє гамма-випромінювання (радиаційний фон) приміщення, можливо треба взагалі шукати нове житло;
– перед ремонтом необходимо провести исследование помещения на геопатогенные зоны и соответственно исходя из ее результатов надо определить спальные места, рабочие места и расставить мебель. “>- Перед ремонтом необхідно провести дослідження приміщення на геопатогенні зони і відповідно виходячи з її результатів треба визначити спальні місця, робочі місця і розставити меблі.

Ванна і туалет:
- Є бойлер, хочете жити – заземліть ванну, + діфзахист на бойлер обов’язковий.
- Не варто об’єднувати туалет і ванну, якщо немає “дублера”. Особливо, якщо сім’я велика і ця частина квартири вранці користується підвищеним попитом.
- Встановлюйте ванну не на стандартні ніжки, а на цеглу за допомогою цементу.
- При використанні темних тонів плитки, потрібно передбачити посилене освітлення.
- Не економте на плитці – через кілька років буде виглядати погано, а переробляти і перекладати плитку дуже дорого. Іспанська – найкращий вибір.
- Темна підлога – не кращий варіант. Видно будь-який бруд – кожна порошинка і крапля, особливо з пральної машинки. Прибирати доведеться кілька разів на день.
- Не забудьте встановити розетки прямо у ванній кімнаті для пральної машини, сушки рушників, фена, додаткового освітлення.
- Купуйте ванну з рівною верхньою поверхнею і встановлюйте під плитку з наступною затиркою швів цементним герметиком з подальшим покриттям спеціальним водонепроникним розчином. Куточки пластикові, гумові, силіконові – довго не служать.
- Використовуйте шорсткий кахель на підлозі у ванні і гладкий на стінах. Що б не підсковзнутися на підлозі і просто відмивати стіни.
- При установці ванни, уточніть, закладений у ванній ухил. Якщо ні, стежте, щоб нахил чаші сходив до зливу. Краще купляти ванну, яка має нахил.
- Не забувайте про сушку рушників, якщо немає або не працює водяна сушка, потрібно передбачити електричну.
- Розетки у ванній повинні бути вологозахищені (з кришечкою).
- У туалеті потрібна примусова витяжка. Вона включається автоматично при запалюванні світла, або на неї можна зробити окремий вимикач, щоб включати її, тільки коли потрібно.
- Залишайте доступ до кранів, сливів, лічильників для їх заміни. Не встановлюйте лічильники під унітазом.
- У дверях необхідно передбачити вентиляційні решітки або дірки.
- Рівень підлоги опустіть на 1-2 см, це врятує решту квартиру (паркет) при невеликих аваріях.

Кухня:
- Зверніть увагу на працездатність вентиляції. На кухні краще передбачити короб під «гофру» для витяжки діаметром не менше 150 мм.
- Ніколи не розділяйте обробну зону кухні з поверхнею.
- Чи не кладіть на кухні ламінат або паркетну дошку. Перша протечка призведе до втрати зовнішнього вигляду, а будь-який впав предмет утворює подряпину або скол. Застосовуйте на підлогу іспанську плитку з підвищеною міцністю емалі.
- Підсвічування в кухні прямо над робочою поверхнею – дуже функціонально. Передбачте вихід електрики і вимикачі.
- Розеток треба якомога більше, ніж здається, особливо на кухні. Краще зробити більше, ніж потім штробить по новим шпалерам. Відразу плануйте скрізь, де є хоча б натяк на те, що у вас коли-небудь тут щось буде стояти. Краще не одинарні, а подвійні, за ціною вони однакові, зате більш зручні, і трійники не знадобляться.
– Якщо Ви плануєте використовувати очишення водопровідної води, і Ви живете в багатоповерхневому будинку обов’язково на холодну воду треба поставити мебранний редуктор води.

Дитяча:
- Не використовуйте в дитячій кімнаті ковролін. Він легко мажеться, важко стирається і є сильним пило-збіркою. Крім того, ковролін дешевий виріб і може бути дуже алергенним. Краще придбайте хороший дорогий килим.
- Продумайте заздалегідь в дитячій кімнаті місце під спортивний комплекс, і зміцніть отвори під шведську стінку.
- Двері зі скляною вставкою не підходять для дитячої, якщо в кімнаті дитина засинає, світло в коридорі може йому заважати.
- Не клейте в дитячу “пухнасті” шпалери, які можна відірвати. Діти весь час там колупають пальчиком, шпалери будуть швидко зіпсовані.
- Обов’язково встановіть діфзахист на кожну групу споживачів електрики, особливо на розетки в дитячій. Всі розетки повинні бути закриті вставками.

Вітальня, передпокій, спальня:
- Встановіть два вимикача / вмикача світла – при вході в спальню і у ліжку в спальні, щоб не вставати з ліжка, бажаючи його вимкнути.
- Лінолеум – це жахливо, а білити стелі в двійні жахливо.
- Пофарбовані стіни виглядають незвично, але в побуті вони можуть виявитися непрактичними. Особливо в області вимикачів залишаються відбитки пальчиків.
- Не намагайтеся заощадити місце, зробивши маленьку гардеробну або поставивши маленьку шафу. Ці півметра – метр не зроблять кімнату більше, а коли гардеробна заб’ється битком – іншу не побудуєш.

Електрика
- Розбийте споживачів на групи, на кожну повинен бути свій пакетник, крім того, необхідно передбачити дифзахист на небезпечні групи споживачів.
- Скручування і пропайка проводів – нічого кращого ще не придумали – дешево і надійно.
- Розводка проводів – як на мене зручна і практична по стику стіни і стелі з вертикальним опусканням на розетки і вимикачі.
- Не застосовуйте енергозберігаючі лампи, вони містять пари ртуті. Наприклад в благополучній Австрії вони заборонені.
– Перевірте, щоб третій провід “земля” був дійсно заземлений. Це вбереже Вам життя при виході з ладу потужного електроінструменту (пральна машина, холодильник і т.і.).

Підлога
- У кухні, коридорі, балконах, ванній, туалеті – плитка.
- У вітальні, спальні, дитячої – паркет, нічого кращого не існує. І ціна паркету відповідає якісному ламінату.

Вікна – металопластикові.
- Застосовувати можна профіль будь-якого, крім китайського, виробника з хорошою геометрією. Важливо, хто профіль зварює і хто вікна встановлює. Ціна на профіль може відрізнятися в 2, 3 рази, а практично всі вони однакові.
- Не ведіться на 6-ти ! 7-ми! 8-ми камерні склопакети !!! Все одно склопакет 2-х камерний і займає поверхню вікна більше 90%.
- на вікнах необхідно встановлювати провітрювачі.

Сантехніка
- Зазвичай при ремонті проводять повну заміну розводки труб. Виходячи з площ, обмеженості вибираємо металопластик (головне якісний), пластик (великий метраж), мідь (малі площі і мінімум підрізувань) або оцинковані труби. Все буде служити не менше 10-ти років.
- Треба передбачити розводку для бойлера, мембранного редуктора для багатоповерхівок, грубого фільтра очищення води, пралки, відведення води від переливу бойлера, очищення води під мийкою та ін …

Загальні рекомендації:
- Зробіть попередньо план розміщення меблів, обов’язково переконайтеся, що він остаточний і не підлягає змінам – і тільки тоді приступайте до решти робіт.
- Якщо проводка стара – її краще повністю замінити.
- Не плануйте багато відкритих полиць з купою сувенірів. Це гарний збір пилу.
- Не встановлюйте розетки “в підлогу”. Дуже незручно, постійно відкриті, накопичується пил і неможливо нормально вимити підлогу.
- Пральну машину необхідно ставити на окремий автомат (в інструкції до машин це пишеться, але насправді робиться рідко).
- Передбачите заздалегідь вхід в квартиру для всіх можливих кабелів (широкий кабель-канал).
- Вибирайте “євро” вимикачі та розташовуйте їх на висоті 80-90 см – щоб діти могли включити світло, не стрибаючи.
- Місце під лічильник вибирайте заздалегідь, щоб при наступних ремонтах не захотілося його переміщати.
- Проведіть світло і розетку на балкон – про всяк випадок. Може стати в нагоді. Його можна використовувати як господарську кімнату – сушити і прасувати там білизну, наприклад.
- Вибирайте вікна з функцією провітрювання і додатково встановлюйте провітрювачі.
- Про тепло. Біля гарячих поверхонь повинні розміщуватися вогнетривкі матеріали. Так, поліпропіленова обробка біля камінної труби може розплавитися.
- Коли встановлюєте міжкімнатні двері, врахуйте, що вимикач повинен знаходитися поряд з ручкою, що відкриває двері. Якщо вимикач виявиться з боку петель, вам доведеться спочатку включати світло, а потім йти до ручки і відкривати з іншого боку.
- Обов’язково заплануйте комору: якщо є хоч якесь місце, яке ви можете використовувати як комору, зробіть це! Пилососи, ролики, санки, лижі, новорічні іграшки, швабри, тази, відра, побутова техніка, якої ви не користуєтеся щодня – все може зберігатися там.
- Не використовуйте одинарні розетки. Просте правило, щоб уникнути трійників.
- Найголовніше: ніколи не поспішайте робити ремонт у своїй оселі, прив’язавши його до своєї відпустки або іншим заходам.

© ФОП Совайло А.В.

  1. (обов'язково)
  2. (обов'язково)
 

Design and development by Oleksii Shevchenko
Powered by Wordpress