
| Найменування | Перфоратор Bosch SDS-plus GBH 2-26 DFR 0611254768 |
| Вартість інструменту, грн | |
| Базова вартість застави, грн | |
| Вартість прокату за добу, грн | |
| Вартість прокату ≥ 2 днів, грн | |
| Вартість прокату ≥ 5 днів,за добу, грн | |
| Вартість прокату ≥ 10 днів за добу, грн |
Подарунок: бури Bosch на вибір на сумму 800 грн
Продаж Перфоратор Bosch SDS-plus GBH 2-26 DFR Professional
Головні особливості вибору – Універсальний швидкий інструмент для щоденого застосування
– Швидке виконання роботи завдяки швидкому свердлінню та високій потужності режиму довбання з використанням потужного двигуна на 800 Вт та енергії удару 2,7 Дж
– Надійність та міцність при тривалому терміні служби завдяки високоякісним деталям
– Найрізноманітніші варіанти застосування із блокуванням обертання при роботі в режимі довбання
– Змінний патрон дозволяє швидко переходити від ударного свердління у бетоні до безударного свердління дерева та металу та навпаки
– Сферичний наконечник для великого радіусу рухів та для захисту від обриву кабелю
– Обертальний плаский щіткотримач (однакова потужність як під час обертання вліво, так і під час обертання вправо)
– Муфта розчеплення для захисту користувача та машини
– Реверс для розблокування свердла, що заклинило
– Плавне регулювання частоти обертання для чистого засвердлювання
Технічні характеристики:
Номінальна споживча потужність 800 W
Макс. енергія удару 2,7 J
Частота ударів при номінальній частоті обертання 0 – 4000 уд/хв
Номінальна частота обертання 0 – 900 об/хв
Вага 2,9 кг
Довжина 407 мм
Ширина 83 мм
Висота 210 мм
Патрон SDS-plus
Діаметр свердління бетону свердлом для перфоратору 4 – 26 мм
Оптимальна сфера застосування свердління бетону свердлом для перфораторів 8 – 16 мм
Макс. діаметр свердління коронкою в кам’яній кладці 68 мм
Макс. діаметр свердління в сталі 13 мм
Макс. діаметр свердління в дереві 30 мм
Функції
– Плавне регулювання частоти обертання
– Реверс
– Електронне керування
– Муфта розчеплення
– Довбання
– Емісійний показник вібрації aгод 10.5 м/с²
Похибка K 1.5 м/с²
– Свердління перфоратором бетону
– Емісійний показник вібрації aгод 16.5 м/с²
Похибка K 1.5 м/с²
Комплект поставки
Номер за каталогом 0611254768
Валіза для інструментів 2 605 438 098
Додаткова рукоятка 2 602 025 141
Змінний патрон для інструменту з хвостовиком SDS-plus 2 608 572 213
Обмежувач глибини 210 мм 1 613 001 010
Швидкозатискний патрон 13 мм 2 608 572 212
Габарити 445 х 360 х 110
Країна-виробник – Німеччина
Скачати інструкції в форматі PDF Корисна інформація


Неубіваємость. Довбав бетон офігенной марки для виготовлення мостових конструкцій, думав згорить. Нагрівався так, що в рукавичках не міг тримати. Клея міксером замісив неміряно і так по різних дрібниць виручав. Хоча він мені дістався б \ у близько двох років. І я його ганяю вже третій рік. Машина хороша.
Недоліки: На даний момент, тобто прямо сьогодні щось трапилося з перемикачем режимів, працює тільки відбійник. Я тому й потрапив сюди – шукаю де б почитати чого про пристрій даного перемикача. Та й ще півроку тому ремонтував провід – переламався і не на шарнірі а прямо в корпусі близько клем. Чому таке – не зрозуміло.
Після використання на граничних навантаженнях трохи розхитався механізм кріплення, що тепер впливає на свердління тонкими свердлами типу 1-2 мм, точно просвердлити проблематично. Це скоріше не недолік, а адекватний знос, враховуючи що рідко згадую про мастило бура і патрона.
Переваги: Все на високому рівні. Всі внутрішні роботи при будівництві цегельного будинку площею 200 кв. м. Використовував як перфоратор, дриль, шуруповерт. Як перфоратор справлявся з жб плитою і бетонними блоками буром 30 мм. Цегляну кладку розбиває на шматки. Відмінна потужна дриль з швидкозажимний патроном, швидка зміна патронів. Боявся спалити інструмент, коли почав користуватися ним як міксером, але поки терпить – 2 куба бетону замісив. Використовую як потужний шуруповерт, здавалося незручно, купив для цього акумуляторний шуруповерт, але виявилося, що перфоратором зручніше закручувати, коли потрібно докласти зусилля 2 рук – загалом мій акумуляторний шурик частіше лежить на полиці, ніж в руках.
Даний перфоратор брав в 2006 році. Побудував і відремонтував за допомогою нього 3 квартири і будинок. У будинку повністю за допомогою нього штрабилися пази під опалення в стінах і пробивали перекриття. Апарат супер, сподіваюся ще років 10 пропрацює, хоча чому сподіваюся – Я ВПЕВНЕНИЙ !!!
Переваги: Легкий, компактний, надійний, багатофункціональний, і т.д. Це все про нього – перфоратор Bosch GBH 2-26DFR