+38 050 356-12-54, +38 068 336-87-17, +38 063 509-08-80, E-mail: oltek-ing@ukr.net

ПРОКАТ І ПРОДАЖ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТІВ

ПРОКАТ І ПРОДАЖ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТІВ

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР ТОВ "Роберт Бош Лтд"

Акумуляторний перфоратор BOSCH Uneo 10,8 0603984020

0001277__bosch_uneo_0603952020_340_акк_перфор_код_5029
ТОРГ вітається
Найменування Акумуляторний перфоратор BOSCH Uneo 10,8 0603984020
Вартість інструменту, грн
Базова вартість застави, грн
Вартість прокату за добу, грн
Вартість прокату ≥ 2 днів, грн
Вартість прокату ≥ 5 днів,за добу, грн
Вартість прокату ≥ 10 днів за добу, грн
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Без рейтингу)
Loading...
Продажа Акумуляторний перфоратор BOSCH Uneo

Головні особливості виробу:
• Пробиття отворів в бетоні і цегляній кладці, свердління і вгвинчування пневматичним ударним механізмом Bosch.
• Оснащений 2-ступінчастим приводом для оптимальної передачі зусилля.
• Комфортна робота завдяки невеликим габаритам і оптимальному вазі 1,2 кг.
• SDS-Quick від виробника Bosch забезпечує просту, без інструментів, зміну насадок і оптимальної передачі зусилля при виконанні будь-яких робіт.
• Потужний літій-іонний акумулятор і годинний зарядний пристрій можуть застосуватися з усіма літій-іонними інструментами системи Bosch 10,8 В.
• Відсутній ефект пам’яті і ефект самовираження: інструмент завжди готовий до експлуатації завдяки літій-іонної технології.
• Крутить ненаголошений режим для свердління металу та деревини, а також для вгвинчування.
• Система електронного керування фірми Bosch для регулювання частоти обертів: функція плавного ПСКА від 0 до максимум за допомогою кнопкового вимикача.
• Надзвичайно тривалий термін експлуатації змінних літій-іонних акумуляторів завдяки системі захисту елементів акумулятора Bosch Electronic Cell Protection (ECP).
Технічні характеристики:
Акумулятор 10,8 В
Ємність акумулятора, А • год 1,5
Макс Ø свердла по бетону, мм 10
Макс Ø свердла по сталі, мм 8
Макс Ø свердла по дереву, мм 10
Число оборотів холостого ходу (1-я / 2-я швидкість) 0 – 280/900 об/ хв
Сила удару – 0,5 Дж
Вага з акумулятором – 1,1 кг
Комплект поставки
Номер за каталогом 0603984020
• 1-годинний зарядний пристрій
• Акумуляторний блок
• Свердло по бетону Ø 6 і 8 мм
• Універсальне свердло Ø 5 і 6 мм
• 4 довгі біти
• Пластмасова валіза
 
4400 грн.
Скачати інструкції в форматі PDF Корисна інформація

Відгуки

 1. Купивши цю річ, я зрадів навіть ще більше ніж коли дивився / читав відгуки. Дуже приємно лежить в руці, плавне регулювання швидкості курком плюс дві передачі редуктора (для шуруповерта та для дрилі / відбійника). Акумулятор Li-Ion (нарешті!). Є індикатор зарядки, на зразок як в мобільнику. Дуже легка, для домашніх справ незамінна. У мене є звичайний перфоратор, але щоб їм, наприклад, повісити карниз для фіранок, треба тягти подовжувач і з ним підійматися на драбину. З UNEO це стає приємно і весело. Якщо щось у дворі прикрутити — тим більше, не тягнути перенесення через вікно.

  Формат патрона нестандартний. Не зовсім зрозуміло чому не можна було зробити SDS plus, але мабуть це якось пов’язано з сумісністю зі стандартними 6-гранями битами: вони до цієї дрилі підходять від будь-якого шуруповерта без будь-яких перехідників, причому цікаво в ній не фіксуються (для фіксації потрібні довгі біти і тонкі ближче до основи). Стандарт SDS quick, використовуваний тут, мабуть, зовсім новий, тому в магазинах немає жодного бура такого типу. Я впевнений, в майбутньому можна буде придбати перехідники під SDS plus. В принципі, в межах 6500р можна було придбати акумуляторний перфоратор Makita, він підтримує Plus, але він великий і важить більше 3 кг, а цей маленький і легкий!

  Коротше, дуже прикольна штука, навіть ні секунди не шкодую, що витратив на неї гроші.

  Майте на увазі, що деякі магазини, що продають цю дриль занадто дешево, продають її без акумулятора, хоча він входить до заводської комплект.

  Переваги: ​​легка, функціональна, акумулятор Li-Ion.

  Недоліки: малопоширений патрон для бурів.

 2. Як перфоратор: для легких бетонів (до М150), пінобетону — цілком. Для бетону М200 і вище — приблизно як провідна ударна дриль, тобто малопридатний, але по відчуттях краще її.
  Як шуруповерт — дуже непоганий. Високий момент (за рахунок низьких оборотів), але відсутній його регулювання (трещітка). Ось тут є хороший тест цієї моделі: http://www.wikidacha.ru/articles/?id=444
  Незважаючи на те, що патрон SDS Quick, є стандартна магнітна насадка, яка дозволить використовувати звичайні біти.

 3. Ставлю цьому інструменту тверду четвірку. Чому? Стосовно самого інструменту — не дуже зручне для хвата потовщення на ручці, куди вставляється аккамулятор. Анатомічно не вірно зроблено. До технічної частини претензій немає .. бурить .. не швидко :). є функція шуруповерта. обороти регулюються, є редуктор 280/900 об / хв., зупиняється також миттєво як шуруповерт (на відміну від старого УНЕО на 14.4В без підсвічування). тут вже є підсвітка. зручно швидко змінювати біти і свердла. насадка під бури СДС-квік, і біти hex. ТОВСТИЙ мінус за комплектацію. в комплекті один аккум і кволий зарядний пристрій. потрібно ще як мінімум один аккум на 2А.ч і зарядник CV1130 (півгодинної) — інакше просто нереально працювати. Бури на 6 і 8 йдуть в комплекті. В принципі я задоволений апаратом. За моменту він не поступається іншим 10 вольта бошевским шурупововертам

Залишити відгук